Otrzymaj darmowego e-booka! Bądź na bieżąco. Zapisz się na Newsletter!
Media

startupy.tv| Piotr Miłak, CROWD REAL ESTATE

Crowd Real Estate to pierwsza w Polsce platforma crowdfundingu pożyczkowego dla rynku nieruchomości. Piotr Miłak, Dyrektor Finansowy, Crowd Real Estate Sp. z o.o. o tym, czym jest crowdfunding, a także w jakim celu powstała platforma, czym się charakteryzuje oraz jakie możliwości udostępnia.

Zobacz więcej
Media

startupy.tv| Mariusz Mikulski, CROWD REAL ESTATE

Mariusz Mikulski, Dyrektor Sprzedaży, Crowd Real Estate Sp. z o.o. o pierwszej w Polsce platformie crowdfundingu pożyczkowego skoncentrowanej na rynku nieruchomości.

Zobacz więcej
Media

Kup pan cegiełkę, czyli pączkują platformy do inwestowania w domy, sklepy i biurowce. Jest ryzyko, jest zabawa. Zamiast REIT-ów

Jak bez konieczności posiadania setek tysięcy złotych lokować pieniądze w nieruchomości? Jak grzyby po deszczu powstają platformy i spółki, które obiecują pewny i bezpieczny dochód z inwestycji w domy, hotele, biura i sklepy. Płacisz i dostajesz udział w dochodzie ze sprzedaży albo działkę od zysku z najmu.

Zobacz więcej
Media

Crowdfunding podbija rynek nieruchomości

Pierwszą w Polsce nieruchomościową platformę crowdfundingu pożyczkowego – Crowd Real Estate uruchomiła w październiku Grupa Sadkowski i Wspólnicy. W przygotowaniu są trzy projekty pilotażowe. Trwa zbiórka na pierwszy z nich – remont apartamentu na wynajem krótkoterminowy w Częstochowie. W tym roku planowane są też kampanie dotyczące budowy 39 mieszkań w Myszkowie, oraz remontu aparthotelu w Krynicy Zdroju. Minimalny próg wejścia dla pożyczkodawców wynosi jedynie 1 tys. zł.

Zobacz więcej
Media

Crowdfunding pożyczkowy - Mariusz Mikulski i Piotr Miłak

Crowd Real Estate to pierwsza w Polsce platforma crowdfundingu pożyczkowego dla nieruchomości. O tym czym jest crowdfunding pożyczkowy, jego wadach i zaletach, a także o możliwościach jakie niesie ze sobą projekt Crowd Real Estate rozmawialiśmy z Mariuszem Mikulskim, dyrektorem sprzedaży oraz dyrektorem finansowym Piotrem Miłakiem.

Zobacz więcej
Media

Ciułanie dzięki nowym technologiom

Trzymanie oszczędności na koncie w banku dziś się zwyczajnie nie opłaca. Coraz więcej na rynku pojawia się alternatywnych rozwiązań, które mogą odnieść sukces. Dziś nie opłaca się trzymać oszczędności w banku. W skarpecie również. A afera Amber Gold skutecznie odstraszyła wielu od lokowania w złocie. Polacy, którzy mają więc wolne środki, szukają więc w innych miejscach możliwości zarobku.

Zobacz więcej
Media

Batalia o drobnych inwestorów

Powstaje coraz więcej inicjatyw pozwalających Polakom lokować w nieruchomości nawet niewielkie kwoty. Ponad 7 mld euro ulokowały w zeszłym roku fundusze w nieruchomości komercyjne w Polsce: głównie w biura, centra handlowe i magazyny.

Zobacz więcej
Media

Nowy sposób na inwestycję w nieruchomości

Startują internetowe platformy na zakup mieszkań na wynajem czy remont kamienicy. Obiecują wysokie stopy zwrotu. Dowiedz się, od jakiej kwoty będzie można inwestować na rynku nieruchomości w startujących w poniedziałek nowych platformach crowdfundingowych

Zobacz więcej