Od dnia 10 listopada 2023 r. stosuje się Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1503 z dnia 7 października 2020 r. w sprawie europejskich dostawców usług finansowania społecznościowego dla przedsięwzięć gospodarczych. Z tym dniem, działalność platformy finansowania społecznościowego nie może być prowadzona bez stosownego zezwolenia organu nadzoru. Crowd Real Estate S.A. wystąpił do KNF o zezwolenie na prowadzenie działalności platformy crowdfundingu pożyczkowego. Postępowanie w tym przedmiocie jest w toku. Dotychczasowe projekty będą obsługiwane bez jakichkolwiek utrudnień.

UDZIEL FINANSOWANIA NA PROJEKTY NIERUCHOMOŚCIOWE
Zyskaj dostęp do pełnych informacji o projektach i zacznij je finansować!

Dołącz do nas

Chcesz finansować projekty real estate? Szukasz alternatywnych rozwiązań jako inwestor?
W Crowd Real Estate wierzymy w dynamiczny rozwój projektów opartych na nieruchomościach.

Przedstawimy Ci atrakcyjne projekty nieruchomościowe i umożliwimy udział w wyjątkowych inicjatywach rozwojowych na rynku nieruchomości.

Zyskaj dostęp do projektów nieruchomościowych i korzystaj z wiedzy ekspertów w dziedzinie nieruchomości.

68

zrealizowanych projektów

500 mln

pozyskanego kapitału

12%

stopa zwrotu

CO ZYSKUJESZ

Dostęp do projektów nieruchomościowych

Wysokie zwroty z inwestycji, nawet 14%!

Łatwość i wygoda inwestowania

Transparentność

Kontakt z ekspertami w dziedzinie nieruchomości

Dostęp do projektów nieruchomościowych

Zyskaj dostęp do różnorodnych projektów nieruchomościowych, od mieszkań po komercyjne budynki. Możesz wybierać spośród projektów o zróżnicowanym poziomie ryzyka i oczekiwanego zwrotu.

Transparentność

Zapewniamy pełną przejrzystość w procesie finansowania nieruchomości. Przed podjęciem decyzji, masz możliwość zapoznania się z pełnymi informacjami o projekcie, takimi jak biznesplan, analiza ryzyka i prognozowany zwrot z projektu opartego na nieruchomości. Ponadto, śledzenie postępów projektu nieruchomościowego jest przejrzyste i dostępne dla Ciebie każdego dnia.

Ograniczenie ryzyka

Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem, który przeprowadza wnikliwą analizę projektów i sprawdza wiarygodność właścicieli projektów. Dbamy o to, aby finansowanie były odpowiednio zabezpieczone i stosujemy mechanizmy ryzyka, które minimalizują potencjalne straty.

Elastyczność

Niezależnie od Twojego budżetu, z nami możesz znaleźć opcję odpowiednią dla Ciebie. Dostępne są różne poziomy udziału, co pozwala Ci sfinansować zróżnicowane projekty i dywersyfikować swój portfel.

Eksperci w dziedzinie nieruchomości

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów z branży nieruchomości. Zapewniamy wsparcie i doradztwo na każdym etapie. Możesz podejmować świadome i korzystne dla siebie decyzje i mieć stały kontakt ze specjalistami w dziedzinie nieruchomości.

Zaufanie

Gwarantujemy profesjonalizm i atmosferę wzajemnego zaufania. Opieramy się na interdyscyplinarnej wiedzy i kompetencji członków Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy, z której wywodzi się Crowd Real Estate. Ich wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu prawa i finansów umożliwia stały rozwój naszej organizacji i przyczynia się do wysokiej jakości naszych usług.

Jak to działa?

Zgłoszenie projektu

Ewaluacja projektu

Rekomendacja

Publikacja projektu
rozpoczęcie kampanii

Zakończenie zbiórki
- udostępnienie
finansowania

Jeśli szukasz rozwiązań, które oferują atrakcyjne stopy zwrotu przy minimalizacji ryzyka, jesteś we właściwym miejscu.
Przedstawimy Ci atrakcyjne możliwości finansowania w projekty nieruchomościowe i możliwość generowania wyższej dochodowości.

Zarejestruj się, aby uzyskać więcej informacji.

Formularz kontaktowy
ul. Grzybowska 4/u-7A
00-131 Warszawa, Polska
Nota prawna  |  Polityka Prywatności  |  Mapa strony