Od dnia 10 listopada 2023 r. stosuje się Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1503 z dnia 7 października 2020 r. w sprawie europejskich dostawców usług finansowania społecznościowego dla przedsięwzięć gospodarczych. Z tym dniem, działalność platformy finansowania społecznościowego nie może być prowadzona bez stosownego zezwolenia organu nadzoru. Crowd Real Estate S.A. wystąpił do KNF o zezwolenie na prowadzenie działalności platformy crowdfundingu pożyczkowego. Postępowanie w tym przedmiocie jest w toku. Dotychczasowe projekty będą obsługiwane bez jakichkolwiek utrudnień.

CO ROBIMY

W Crowd Real Estate umożliwiamy deweloperom i inwestorom nieruchomościowym pozyskiwanie kapitału oraz oferujemy elastyczne rozwiązania finansowe.

Nasz priorytet to zapewnienie projektodawcom i inwestorom środowiska, w którym mogą osiągać wzajemne korzyści w atmosferze bezpieczeństwa inwestycji i zaufania.

Osiągamy to poprzez solidne zabezpieczenia projektów oraz wykorzystanie interdyscyplinarnej wiedzy członków zespołu Kancelarii Prawnej Sadkowski i Wspólnicy.

SCHEMAT DZIAŁANIA CROWD REAL ESTATE

Jak to działa?

Zgłoszenie projektu

Ewaluacja projektu

Rekomendacja

Publikacja projektu
rozpoczęcie kampanii

Zakończenie zbiórki
- udostępnienie
finansowania

Zapewniamy kompletną klarowność w procesie finansowania nieruchomości. Przed podjęciem decyzji, masz dostęp do pełnych informacji dotyczących projektu, takich jak biznesplan, analiza ryzyka i prognozowany zwrot z inwestycji w oparciu o nieruchomość. Dodatkowo, monitorowanie postępów projektu nieruchomościowego jest transparentne i dostępne dla Ciebie każdego dnia.

Poznaj nasze projekty
ul. Grzybowska 4/u-7A
00-131 Warszawa, Polska
Nota prawna  |  Polityka Prywatności  |  Mapa strony