Otrzymaj darmowego e-booka! Bądź na bieżąco. Zapisz się na Newsletter!

Nasza Historia

Korzenie zespołu stojącego za platformą Crowd Real Estate są związane z Kancelarią Sadkowski i Wspólnicy i sięgają 2004 roku. 

W roku 2015 usługi kancelarii zostały poszerzone o analitykę finansową, a do zespołu dołączyli obecni liderzy projektu – Artur, Mariusz i Piotr. Dzięki praktyce i doświadczeniu nabytemu przy pozyskiwaniu finansowania dla inwestorów i deweloperów, dostrzegliśmy potrzebę stworzenia nowej jakości na rynku – platformy łączącej projektodawców i inwestorów wspólnie rozwijających polski rynek nieruchomości.

Naszą wizję przełożyliśmy na działanie, dzięki czemu, w październiku 2019 powstał Crowd Real Estate – pierwsza polska platforma pozwalająca polskim deweloperom i inwestorom nieruchomościowym na pozyskiwanie kapitału na zasadach crowdfundingu pożyczkowego. 

Celem platformy jest zapewnienie projektodawcom i inwestorom środowiska do osiągania obopólnych korzyści w atmosferze bezpieczeństwa inwestycji i wzajemnego zaufania, co jest możliwe dzięki silnym zabezpieczeniom projektów oraz interdyscyplinarnej wiedzy członków grupy Sadkowski i Wspólnicy stojących za projektem.

Nasz zespół:Mariusz Mikulski

Dyrektor Sprzedaży (CSO)

Doświadczony manager Bankowości Korporacyjnej z zapleczem wiedzy prawniczej jak również z dużymi umiejętnościami sprzedażowymi. Zajmował stanowiska Managerskie w instytucjach Bankowych takich jak Bank Millennium, Raiffeisen Bank Polska SA oraz BZ WBK Faktor sp. z o.o. Może pochwalić się doskonałą wiedzą produktową zarówno w segmencie Klienta SME jak również Klientów tzw. Large Corporate. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pozyskiwania finansowania i obsługi procesów pożyczkowych.


Piotr Miłak

Dyrektor Finansowy (CFO)

Ekspert w zakresie finansów przedsiębiorstw i nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (analityk i decydent kredytowy, menadżer ds. inwestycji i ryzyka) w czołowej instytucji finansowej oraz w największej firmie windykacyjnej w Polsce. Dokonuje badań Due Diligence finansowych przedsiębiorstw i zabezpieczeń wierzytelności wraz z wyceną ich wartości. Buduje modele biznesowe i tworzy strategie windykacyjne oraz rekomenduje decyzje inwestycyjne o wartości do 500 mln zł. 
Artur Dużyński

Dyrektor Operacyjny (COO)

Manager o interdyscyplinarnym doświadczeniu na rynkach nieruchomości komercyjnych, oraz unikatowej wiedzy na temat nieruchomości alternatywnych. Stanowił część zespołu który stworzył od podstaw pierwszą sieć prywatnych akademików na szeroką skalę w Polsce. Piastował również stanowisko analityczne w największej firmie doradczej świadczącej usługi na rynku nieruchomości, gdzie obsługiwał portfel nieruchomości biurowych w dziewięciu krajach dla globalnej korporacji. Posiada doświadczenie w analityce biznesowej, pozyskiwaniu i obsłudze klientów, i utrzymywaniu relacji biznesowych.