Od dnia 10 listopada 2023 r. stosuje się Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1503 z dnia 7 października 2020 r. w sprawie europejskich dostawców usług finansowania społecznościowego dla przedsięwzięć gospodarczych. Z tym dniem, działalność platformy finansowania społecznościowego nie może być prowadzona bez stosownego zezwolenia organu nadzoru.
Crowd Real Estate S.A. wystąpił do KNF o zezwolenie na prowadzenie działalności platformy crowdfundingu pożyczkowego. Postępowanie w tym przedmiocie jest w toku. Dotychczasowe projekty będą obsługiwane bez jakichkolwiek utrudnień.

Kim jesteśmy

NASZA HISTORIA

Korzenie zespołu stojącego za Crowd Real Estate są związane z Kancelarią Sadkowski i Wspólnicy i sięgają 2004 roku. Kancelaria Prawna Sadkowski i Wspólnicy powstała jako suma doświadczeń związanych ze świadczeniem usług prawnych przez zespół radców prawnych i adwokatów, w tym radcy prawnego zarządzającego Kancelarią - Mecenasa Czesława Sadkowskiego i na dzień dzisiejszy jest jedną z największych kancelarii prawnych w Polsce i w Warszawie.

W roku 2015 usługi kancelarii zostały poszerzone o analitykę finansową. Dzięki praktyce i doświadczeniu nabytemu przy pozyskiwaniu finansowania dla inwestorów i deweloperów, zaistniała potrzeba stworzenia nowej jakości na rynku – platformy łączącej projektodawców i inwestorów wspólnie rozwijających polski rynek nieruchomości.

W Crowd Real Estate pozwalamy deweloperom i inwestorom nieruchomościowym na pozyskiwanie kapitału oraz zapewniamy elastyczne finansowanie.

Naszym celem jest zapewnienie projektodawcom i inwestorom środowiska do osiągania obopólnych korzyści w atmosferze bezpieczeństwa inwestycji i wzajemnego zaufania.

Jest to możliwe dzięki silnym zabezpieczeniom projektów oraz interdyscyplinarnej wiedzy członków grupy Sadkowski i Wspólnicy.

NASZ ZESPÓŁ:
Piotr Miłak

Dyrektor Finansowy (CFO)

Ekspert w zakresie finansów przedsiębiorstw i nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (analityk i decydent kredytowy, menadżer ds. inwestycji i ryzyka) w czołowej instytucji finansowej oraz w największej firmie windykacyjnej w Polsce. Dokonuje badań Due Diligence finansowych przedsiębiorstw i zabezpieczeń wierzytelności wraz z wyceną ich wartości. Buduje modele biznesowe i tworzy strategie windykacyjne oraz rekomenduje decyzje inwestycyjne o wartości do 500 mln zł. 


Anna Malinowska

Real Estate Investment Manager

Swoje wieloletnie doświadczenie zdobyła m.in. w branży windykacyjnej koordynując procesy analizy, wyceny i sprzedaży wierzytelności, gdzie pełniła także funkcję administratora bezpieczeństwa informacji. W trakcie kariery zawodowej zdobyła doświadczenie z zakresu sprzedaży i negocjacji handlowych, pracując w wiodącej na rynku polskim grupie giełdowej z branży FMCG.

Obecnie koordynuje sprzedaż apartamentów i administrowanie nieruchomości w najbardziej prestiżowej warszawskiej lokalizacji, wspomaga procesy analizy finansowej oraz obrotu i wyceny nieruchomości.


Michał Radomski

Real Estate Investment Director

Michał jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, doświadczenie zdobywał w kancelarii prawnej, następnie dołączył do Międzynarodowego Funduszu Inwestycyjnego, gdzie sprawował funkcje kolejno analityka, a następnie kierownika działu zakupu nieruchomości odpowiedzialnego za rynek polski oraz czeski. W trakcie swojej kariery zawodowej był również odpowiedzialny za rozwój biznesu w funduszu inwestycyjnym należącym do jednej z największych sieci handlowych w Polsce. W ramach własnej działalności gospodarczej doradzał zagranicznym funduszom w kwestii nabywania nieruchomości w Polsce. W trakcie swojej kariery Michał był odpowiedzialny za transakcje nieruchomościowe na kwotę ponad pół miliarda złotych.

ul. Grzybowska 4/u-7A
00-131 Warszawa, Polska
Nota prawna  |  Polityka Prywatności  |  Mapa strony