Otrzymaj darmowego e-booka! Bądź na bieżąco. Zapisz się na Newsletter!

Nasza Historia

Korzenie zespołu stojącego za platformą Crowd Real Estate są związane z Kancelarią Sadkowski i Wspólnicy i sięgają 2004 roku. 

W roku 2015 usługi kancelarii zostały poszerzone o analitykę finansową, a do zespołu dołączyli liderzy projektu – Artur, Mariusz i Piotr. Dzięki praktyce i doświadczeniu nabytemu przy pozyskiwaniu finansowania dla inwestorów i deweloperów, dostrzegliśmy potrzebę stworzenia nowej jakości na rynku – platformy łączącej projektodawców i inwestorów wspólnie rozwijających polski rynek nieruchomości.

Naszą wizję przełożyliśmy na działanie, dzięki czemu, w październiku 2019 powstał Crowd Real Estate – pierwsza polska platforma pozwalająca polskim deweloperom i inwestorom nieruchomościowym na pozyskiwanie kapitału na zasadach crowdfundingu pożyczkowego. 

Celem platformy jest zapewnienie projektodawcom i inwestorom środowiska do osiągania obopólnych korzyści w atmosferze bezpieczeństwa inwestycji i wzajemnego zaufania, co jest możliwe dzięki silnym zabezpieczeniom projektów oraz interdyscyplinarnej wiedzy członków grupy Sadkowski i Wspólnicy stojących za projektem.

Nasz zespół:
Piotr Miłak

Dyrektor Finansowy (CFO)

Ekspert w zakresie finansów przedsiębiorstw i nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (analityk i decydent kredytowy, menadżer ds. inwestycji i ryzyka) w czołowej instytucji finansowej oraz w największej firmie windykacyjnej w Polsce. Dokonuje badań Due Diligence finansowych przedsiębiorstw i zabezpieczeń wierzytelności wraz z wyceną ich wartości. Buduje modele biznesowe i tworzy strategie windykacyjne oraz rekomenduje decyzje inwestycyjne o wartości do 500 mln zł.