Otrzymaj darmowego e-booka! Bądź na bieżąco. Zapisz się na Newsletter!

DLA POŻYCZKODAWCY

Załóż darmowe konto Pożyczkodawcy,
zyskaj dostęp do pełnych informacji o projektach i zacznij je finansować!

ZACZNIJ TERAZ!

Jak udzielić pożyczki?

Dołącz do naszej społeczności – załóż konto i zyskaj dostęp do pełnych informacji o dostępnych projektach. Na koncie użytkownika masz stały wgląd do swoich danych oraz listy projektów.

Wybierz interesujący Cię projekt – w ramach jego opisu otrzymasz skrócony audyt prawny oraz operat szacunkowy. To pewne źródło informacji stanowiące bazę do podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Nie musisz posiadać dużego kapitału, możesz udzielić pożyczki na każdą kwotę od 1000 zł!

Dokonaj wymaganych formalności i przekaż środki na rachunek projektu. Każda pożyczka poprzedzona jest etapem zawarcia umów i przekazaniem wymaganych informacji. Chcemy aby nasz Pożyczkodawca czuł się bezpieczny w zakresie dokumentacyjnym i informacyjnym. Nad tym elementem czuwa nasz partner – Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy. Do rozpoczęcia realizacji projektu Twoje środki zdeponowane są na dedykowanym rachunku ESCROW. Będą znajdować się one pod kontrolą banku do czasu wypełnienia zdefiniowanych warunków.

W przypadku osiągnięcia niewystarczającej kwoty, Twoje środki zostaną Ci zwrócone przez bank. Jeżeli zbiórka zakończy się sukcesem, środki zostaną przekazane Pożyczkobiorcy na umówiony okres, a Ty zaczniesz pobierać ustalone odsetki, zyski lub profity. Kwota pożyczki zostanie zwrócona na koniec realizacji projektu.

Jak to działa?

1
Zarejestruj się
2
Wybierz projekt
3
Zaakceptuj warunki i umowę
4
Przekaż środki na rachunek ESCROW
5
Aktywacja pożyczki – start spłaty odsetek
6
Wyjście z pożyczki – pełna spłata odsetek i zwrot kapitału

Zacznij TERAZ!

Załóż darmowe konto Pożyczkodawcy,
zyskaj dostęp do pełnych informacji o projektach i zacznij je finansować!

ZAREJESTRUJ SIĘ