Otrzymaj darmowego e-booka! Bądź na bieżąco. Zapisz się na Newsletter!

Nasza Historia


Korzenie zespołu stojącego za platformą Crowd Real Estate są związane z Kancelarią Sadkowski i Wspólnicy i sięgają 2004 roku. Wtedy też w kancelarii założony został Departament Prawa Rynku Kapitałowego, w ramach którego zabezpieczany jest interes inwestorów. 

W roku 2015 usługi kancelarii zostały poszerzone o analitykę finansową, a do zespołu dołączyli obecni liderzy projektu – Artur, Mariusz i Piotr. Dzięki praktyce i doświadczeniu nabytemu przy pozyskiwaniu finansowania dla inwestorów i deweloperów, dostrzegliśmy potrzebę stworzenia nowej jakości na rynku – platformy łączącej projektodawców i inwestorów wspólnie rozwijających polski rynek nieruchomości.

Naszą wizję przełożyliśmy na działanie, dzięki czemu, w październiku 2019 powstał Crowd Real Estate – pierwsza polska platforma pozwalająca polskim deweloperom i inwestorom nieruchomościowym na pozyskiwanie kapitału na zasadach crowdfundingu pożyczkowego. 

Celem platformy jest zapewnienie projektodawcom i inwestorom środowiska do osiągania obopólnych korzyści w atmosferze bezpieczeństwa inwestycji i wzajemnego zaufania, co jest możliwe dzięki silnym zabezpieczeniom projektów oraz interdyscyplinarnej wiedzy członków grupy Sadkowski i Wspólnicy stojących za projektem.